Witamy wszystkich!!

Po rocznej przerwie spróbujemy, w ostatniej chwili, zorganizować dla Was 17 MPLKS. Z góry uprzedzamy, że przyjęte przez nas standardy z poprzednich lat nie zostaną spełnione :)…

Jeżeli uda nam się uzyskać wszystkie pozwolenia to, tak jak wcześniejsze edycje, mistrzostwa odbędą się w Bychawie koło Lublina, w dniach 11-12 czerwca 2021 r.

Jak zwykle oprócz naszych, lekarskich mistrzów, zostanie wyłoniony mistrz Pracowników Firm Farmaceutycznych i Farmaceutów, mistrz w kategorii student-przyszły lekarz oraz mistrzostwie Polski Zawodników Niesłyszących i Niedosłyszących (PZSN).

Do startu w kategorii open zapraszamy także wszystkich innych pracowników służby zdrowia oraz rodziny uczestników.

      

Naszą rywalizację rozpoczniemy w piątek od jazdy indywidualnej na czas – Jedenastej Czasówki Roberta. Trasa identyczna jak w poprzednich latach: 10 kilometrów, prawie płasko i z cały czas z wiatrem, pomimo nawrotu w połowie dystansu :).

 

W sobotę odbędzie się wyścig ze startu wspólnego. Będziemy ścigać się po 38 km pętli (mapka poniżej). Trasa taka sama jak rok temu – start i meta w Leśniczówce koło Bychawy.

 

Kategorie A, B, C3, S, APFF, MPZSN pokonają pętlę 3 razy; C, Kobiety A, KS, BPFF, KAPFF, KPZSN - 2 razy a D, E, F, Kobiety B i Kobiety C - 1 raz. Najpierw na trasę wyruszą zawodnicy jadący trzy, pięć minut później dwa okrążenia a po kolejnych pięciu - pozostali.

Kategorię C, zgodnie z przyjętą kilka lat temu zasadą tą podzieliliśmy na dwie: C3 - będą mieli do pokonania dystans trzech, C - dwóch kółek. Gdy chętnych z kategorii D będzie więcej (min. 3 osoby), możliwa jest Wasza rywalizacjo na dystansie dwóch okrążeń!

 

Podobnie jak rok temu razem z Igrzyskami Lekarskimi wprowadzamy klasyfikację pucharową obejmującą ITT i wyścig ze startu wspólnego w 17 MPLKS oraz ITT i wyścig ze startu wspólnego w 18 IL w Zakopanem.

 

Niestety w tym roku raczej nie będziemy mogli skorzystać z gościnności internatu w Pszczelej Woli. Raczej - bo jeżeli planowany na początek czerwca remont pokoi nie ruszy, to… Zobaczymy…

 

ZAPISY OBOWIĄZKOWE TUTAJ: (link)

 

lub w razie problemów i pytań o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 605084016, 697111238.

 

Link do trasy

 

Opłata startowa:

lekarze – 150 zł, studenci – 70 zł, farmaceuci i pk – 180 zł

osoby towarzyszące – 40 zł za udział w sobotnim, wieczornym poczęstunku

           

 

11 czerwca – piątek

14:00-16:50

zapisy w biurze zawodów na terenie restauracji „Młyn” w Bychawie

17:45

Jedenasta Czasówka Roberta (zbiórka o 17:15 przy biurze zawodów)

18:15

start czasówki

20:00-21:30

 

spotkanie techniczne przy tradycyjnym makaronie i Perle w „Młynie” w Bychowie (organizatorzy stawiają :))

 

 

12 czerwca – sobota

9:15-10:30

zapisy, dla tych, którzy nie zdążą w piątek, w miejscu startu (Leśniczówka koło Bychawy)

11:00, 11:05, 11:10

start odpowiednich kategorii (11:00 – A, B, C3, S, MAPFF, MPZSN 3PK; 11:05 – C, D2, KA, KS, MBPFF, KAPFF, KPZSN, 2PK; 11:10 – D, E, KB, KC i 1PK)

17:45

pierwszy BUS rusza spod „Młyna” w kierunku Prawiednik

18:45

ogłoszenie wyników w poszczególnych kategoriach i wręczenie nagród w „Łowisku Pstrąg” w Prawiednikach

19:00

podsumowanie zawodów, dekoracja zwycięzców, „skromny poczęstunek” przygotowany przez naszych przyjaciół Agnieszkę i Roberta oraz dyskusja o historii MPLKS, wirusach, rowerach a przede wszystkim cieszenie się ze spotkania!!! :). A wszystko to przy muzyce sprawdzonego didżeja czyli bez disco polo – OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

 

 

Krzysiek & Mario

“Nasz” sklep rowerowy w Stolicy

 

 

 

Copyright © 2019

Lekarska Grupa Kolarska

Projekt i realizacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com