Witamy wszystkich!!

Tak jak pisaliśmy wcześniej z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy zmienić termin naszych zawodów.

Mam nadzieję, że nie pokrzyżował to bardzo Waszych planów. Dla tych, którzy w tym terminie planowali wystartować w triathlonie w Warszawie i wpłacili już wpisowe mamy propozycję – zapraszamy do Bychawy BEZ OPŁATY STARTOWEJ!!!

Jak zwykle oprócz naszych, lekarskich mistrzów, zostanie wyłoniony mistrz Pracowników Firm Farmaceutycznych i Farmaceutów, mistrz w kategorii student-przyszły lekarz oraz mistrzostwie Polski Zawodników Niesłyszących i Niedosłyszących (PZSN).
Do startu w kategorii open zapraszamy także wszystkich innych pracowników służby zdrowia.

Naszą rywalizację rozpoczniemy w piątek od jazdy indywidualnej na czas – Dziewiątej Czasówki Roberta. Trasa identyczna jak w poprzednich latach: 10 kilometrów, prawie płasko i z wiatrem, pomimo nawrotu w połowie dystansu :)

 

W sobotę odbędzie się wyścig ze startu wspólnego. Będziemy ścigać się po 38 km pętli (mapka poniżej). Trasa taka sama jak rok temu – start i meta w Leśniczówce koło Bychawy.

 

UWAGA!!! Start przesunięty został na godzinę 11:00

 

Kategorie A, B, C3, S, APFF, MPZSN pokonają pętlę 3 razy; C, Kobiety A, KS, BPFF, KAPFF, KPZSN – 2 razy a D, E, F, Kobiety B i Kobiety C – 1 raz. Najpierw na trasę wyruszą zawodnicy jadący trzy, pięć minut później dwa okrążenia a po kolejnych pięciu - pozostali.
Kategorię C, zgodnie z przyjętą kilka lat temu zasadą tą podzieliliśmy na dwie: C3 – będą mieli do pokonania dystans trzech, C – dwóch kółek. Gdy chętnych z kategorii D będzie więcej (min. 3 osoby), możliwa jest Wasza rywalizacjo na dystansie dwóch okrążeń!

 

Podobnie jak rok temu razem z Igrzyskami Lekarskimi wprowadzamy klasyfikację pucharową obejmującą ITT i wyścig ze startu wspólnego w 15 MPLKS oraz ITT i wyścig ze startu wspólnego w 15 IL w Zakopanem.

Dokładny regulamin do pobrania

Ponieważ zapisy zlecamy firmie mierzącej czas prosimy dokładnie zapoznać się podziałem na kategorie, nazwami kategorii, liczbą okrążeń do przejechania :) i wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 9 czerwca: link do formularza lub w razie problemów i pytań o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 605084016, 697111238.

 


 Link do trasy


 
Zapewniamy noclegi i wyżywienie (13 - 16 czerwca) w internacie Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli (około 15 km od startu)


Wyświetl większą mapę

Przewidywane opłaty to: nocleg – 20 zł, śniadanie i kolacja po 20 zł.

 

Opłata startowa:
lekarze – 150 zł, studenci – 70 zł, farmaceuci i pk – 180 zł
osoby towarzyszące – 35 zł za udział w sobotnim, wieczornym poczęstunku

 

PROGRAM ZAWODÓW:

 

14 czerwca – piątek

14:00-16:50 – zapisy w biurze zawodów na terenie Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli
17:45 – Dziesiąta Czasówka Roberta, (zbiórka o 17:15 przy biurze zawodów)
20:00-21:30 – tradycyjna kolacja kolarska: makaron + nasz firmowy napój :), połączona z odprawą techniczną

 

15 czerwca – sobota

7:00-9:00 – śniadanie „kolarskie”
9:15-10:30 – zapisy, dla tych, którzy nie zdążą w piątek, w miejscu startu (Leśniczówka koło Bychawy)
11:00, 11:05, 11:10 – start odpowiednich kategorii (11:00 – A, B, C3, S, MAPFF, MPZSN 3PK; 11:05 – C, D2, KA, KS, MBPFF, KAPFF, KPZSN, 2PK; 11:10 – D, E, KB, KC i 1PK)
16:00 – dla głodnych, znane z poprzednich edycji - pierogi (w internacie; 0 zł)
17:45 – wyjazd autobusem do Prawiednik (4 km od Pszczelej Woli) - link
18:45 – ogłoszenie wyników w poszczególnych kategoriach i wręczenie nagród w Łowisku Pstrąg w Prawiednikach
19:00 – podsumowanie zawodów, losowanie nagród wśród obecnych, „skromny poczęstunek” przygotowany przez naszych przyjaciół Agnieszkę i Roberta, z degustacją licznych kolarskich izotoników oraz dyskusją o historii MPLKS i planowanych indywidualnych wydatkach na nowe rowery i ciuchy :). A potem sprawdzony (czyli bez disco polo) didżej i tańce do samego rana – OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

 

16 czerwca – niedziela

nim organizatorzy wstaną – poranny rozjazd po okolicy
8:00-10:00 – śniadanie, jak zwykle z jajecznicą i mocną kawą

Krzysiek & Mario

“Nasz” sklep rowerowy w Stolicy

 

 

 

Copyright © 2019

Lekarska Grupa Kolarska

Projekt i realizacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com