Witamy wszystkich po rocznej przerwie i zapraszamy na 15 Mistrzostwa Polski Lekarzy w Kolarstwie Szosowym.
    
W tym roku oprócz naszych, lekarskich mistrzów, zostanie wyłoniony mistrz Pracowników Firm Farmaceutycznych i Farmaceutów, mistrz w kategorii student-przyszły lekarz oraz mistrzostwie Polski Zawodników Niesłyszących i Niedosłyszących (PZSN).

Do startu w kategorii open zapraszamy także wszystkich innych pracowników służby zdrowia.
    

Naszą rywalizację rozpoczniemy w piątek od jazdy indywidualnej na czas – Dziewiątej Czasówki Roberta. Trasa identyczna jak w poprzednich latach: 10 kilometrów, prawie płasko i z wiatrem, pomimo nawrotu w połowie dystansu :).

W sobotę odbędzie się wyścig ze startu wspólnego. Będziemy ścigać się po 38 km pętli (mapka poniżej). Trasa taka sama jak w ubiegłym roku. Przenosimy tylko star z Bychawy w miejsce, gdzie rok temu była meta (Leśniczówka).

Kategorie A, B, C3, S, APFF, MPZSN pokonają pętlę 3 razy; C, Kobiety A, KS, BPFF, KAPFF, KPZSN – 2 razy a D, E, F, Kobiety B i Kobiety C  – 1 raz. Najpierw na trasę wyruszą zawodnicy jadący trzy, pięć minut później dwa okrążenia a po kolejnych pięciu - pozostali zawodnicy.

Kategorię C, zgodnie z przyjętą kilka lat temu zasadą tą podzieliliśmy na dwie: C3 – będą mieli do pokonania dystans trzech, C – dwóch kółek. Rozważamy też wprowadzenie dla chętnych mężczyzn z kategorii D rywalizacjo na dystansie dwóch okrążeń!

 

Podobnie jak rok temu razem z Igrzyskami Lekarskimi wprowadzamy klasyfikację pucharową obejmującą ITT i wyścig ze startu wspólnego w 15 MPLKS oraz ITT i wyścig ze startu wspólnego w 15 IL w Zakopanem.

 

Dokładny regulamin do pobrania (regulamin.pdf)

 

Ponieważ zapisy zlecamy firmie mierzącej czas prosimy dokładnie zapoznać się podziałem na kategorie, nazwami kategorii, liczbą okrążeń do przejechania :) i wypelnienie formularza zgłoszeniowego do 27 maja: (link do formularza) lub w razie problemów i pytań o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 605 084 016, tel. 697 111 238.

 

Link do trasy

Zapewniamy noclegi i wyżywienie (31 maja - 3 czerwca) w internacie Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli (około 15 km od startu) link do Pszczelej Woli. Przewidywane opłaty to: nocleg – 30 zł, śniadanie i kolacja po 20 zł.

 

Opłata startowa:
lekarze – 150 zł, studenci – 70 zł, farmaceuci i pk – 180 zł
osoby towarzyszące – 35 zł za udział w sobotnim, wieczornym poczęstunku

    
PROGRAM ZAWODÓW:

1 czerwca – piątek

14:00-16:50 – zapisy w biurze zawodów na terenie Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli
17:30 – Dziewiąta Czasówka Roberta, (zbiórka o 17:00 przy biurze zawodów)
20:00-21:30 – tradycyjna kolacja kolarska: makaron + napój niespodzianka :), połączona z odprawą techniczną

 

2 czerwca – sobota

8:00-9:00 – śniadanie „kolarskie”
10:15-11:30 – zapisy, dla tych, którzy nie zdążą w piątek, w miejscu startu (Leśniczówka koło Bychawy)
12:00, 12:05, 12:10 – start odpowiednich kategorii (12:00 – A, B, C3, S, MAPFF, MPZSN 3PK; 12:05 – C, D2, KA, KS, MBPFF, KAPFF, KPZSN, 2PK; 12:10 – D, E, KB, KC i 1PK)
16:00 – dla głodnych, znane z poprzednich edycji - pierogi (w internacie; 0 zł)
17:45 – wyjazd autobusem do Prawiednik (4 km od Pszczelej Woli)
18:45 – ogłoszenie wyników w poszczególnych kategoriach i wręczenie nagród w Łowisku Pstrąg w Prawiednikach
19:00 – podsumowanie zawodów, losowanie nagród wśród obecnych, poczęstunek w stylu „czym chata bogata”, z degustacją licznych kolarskich izotoników, dyskusja o szesnastletniej historii MPLKS. A potem sprawdzony (czyli bez disco polo) didżej i tańce do samego rana – OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

 

3 czerwca – niedziela

nim organizatorzy wstaną – poranny rozjazd po okolicy
8:00-10:00 – śniadanie, jak zwykle z jajecznicą i mocną kawą

Krzysiek & Mario

“Nasz” sklep rowerowy w Stolicy

 

 

 

Copyright © 2019

Lekarska Grupa Kolarska

Projekt i realizacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com